ПН-СБ: 9:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00
Адреса: Троєщина - с.Погреби, вул. Єдності, 94 (Броварський р-н)
0 800 33 28 48
* безкоштовно з усіх операторів

Рихтовка дисків

# R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22
Легкосплавні 250 300 350 400 450 550 650 750 850 950
Металеві 150 175 200 225 250 300  
Усунення вісімки -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
* Вартість вказана за роботу з дисками низької та середньої складності
** При надмірному пошкодженні диску Шинний центр CAR+ залишає за собою право змінювати вартість послуг, попередивши про це клієнта.
*** Під час рихтування дисків Шинний центр САR+ не несе відповідальності за появу тріщин та пошкодження лакофарбового покриття диску, спричинених механічним тиском гідравлічного станка.

Рихтування дисків: Колеса майже, як нові

Враховуючи стан дорожнього покриття у деяких районах столиці та передмістя, не дивно, що водіям час від часу доводиться звертатись за послугами з рихтування дисків. Конструкція коліс пошкоджується внаслідок потрапляння в ями, наїзду на бордюри. Послуги з рихтування дисків можуть знадобитись і при їх деформації через несправності ходової частини, надмірних вібрацій, виникнення корозії.

Фахівці шинного центру Car+ знають, як усувати навіть найскладніші пошкодження. Поверніть своєму автомобілю маневровість та надійність вже сьогодні, довіривши розв’язання проблеми нам. Працюємо з легкосплавними та металевими конструкціями всіх найпоширеніших діаметрів. Відновлюємо геометрію коліс та зовнішній вигляд деталі від будь-яких пошкоджень:

  •          деформацій;
  •          тріщин;
  •          сколів;
  •          корозії.

Приводом для звернення за послугами з рихтування можуть бути не тільки візуально помітні дефекти. Вібрації кермового колеса чи кузова, зниження курсової стійкості, уведення автомобіля в бік під час руху — також вагомі причини звернутись до фахівців. Будь-які пошкодження диска, особливо такі, що можуть призвести до втрати герметичності колеса, потребують термінового усунення.

Рихтування дисків на Троєщині / в Погребах/ Броварах в шинному центрі Car+ здатне розв’язати більшість проблем з колесами. Тут працюють фахівці з досвідом роботи в понад 10-15 років. Їм можна довірити навіть найскладніші роботи.

Працюємо на обладнанні італійського виробника Teco. Завдяки цьому, досягаємо максимальної точності рихтування, результат якого близький до заводської специфікації. Повертаємо диски до початкової форми, відновлюючи їх функціональність та естетику. Гарантуємо міцність та витривалість конструкції після втручання.

Навіть такий трудомісткий процес як рихтування дисків може бути швидким та водночас ефективним, якщо над ним працюють справжні майстри своєї справи. У нас також можна замовити послуги з шиномонтажу на Троєщині / в Погребах, встановити гуму та підготувати колеса до експлуатації. За потреби підберемо нові та бу (бв) шини на Троєщині, які підійдуть під ваші диски, особливості транспортного засобу та побажання. 

Залиште номер телефону, і ми перетелефонуємо Вам!
Контакти:

0 800 33 28 48
* безкоштовно з усіх операторів
Адрес:

Троєщина-Погреби,
вул. Єдності, 94
Броварський р-н
e-mail@gmail.com
x
Visa/Mastercard
Copyright © 2022