ПН-СБ: 9:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00
Адреса: Троєщина - с.Погреби, вул. Єдності, 94 (Броварський р-н)
0 800 33 28 48
* безкоштовно з усіх операторів

Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин: Повне дотримання технологій

Правильно облаштувати приміщення для сезонного зберігання гуми не так просто, як може здаватись на перший погляд. Шинний центр Car+ бере ці клопоти на себе. Більше не потрібно облаштовувати власний гараж або винаймати ціле приміщення для цього! Подбаємо про правильне зберігання ваших автомобільних шин. У нас, без перебільшення, ідеальні умови для того, щоб за період «простою» гума не втратила своїх властивостей. Експерти сервісу з шиномонтажу на Троєщині / в Погребах подбали навіть про найменші деталі.

Технологія сезонного зберігання шин в Car+

Ви можете довірити всі клопоти з сезонного зберігання автомобільних шин нашим фахівцям. Допоможемо підготувати гуму, очистити її від бруду та підберемо ідеальні умови саме для вашого комплекту. Адже, наприклад, колеса в зборі та шини без дисків потребують різного підходу до зберігання.

Маємо спеціально обладнане приміщення, в якому враховані всі необхідні кліматичні та інші умови:

  • відсутність різких коливань температури;
  • вологість повітря 40-70%;
  • лише штучне освітлення в місцях зберігання без потрапляння сонячних променів;
  • ефективна вентиляція.

У приміщеннях для зберігання автомобільної гуми навіть у найхолодніші періоди року температура не опускається нижче +10°C. 

Дотримання всіх цих умов забезпечує збереження кожної ключової властивості гуми. Так, на ній не утворюються тріщини, деформації. Шини не втрачають еластичність та не пересихають. Також ви можете бути впевненими, що після зберігання на колесах не буде корозії чи грибка.

Дотримуємось технології положення гуми. Колеса в зборі підвішуються на крюках або зберігаються горизонтально. Гума без дисків розміщується на стелажах у вертикальному положенні так, щоб вона не піддавалась деформації.

А якщо настав час оновлення, обирайте нові та бу (бв) шини на Троєщині вже зараз. Не обов’язково чекати нового сезону, адже тепер ви знаєте, де можна зручно зберігати гуму.

Отримайте безкоштовну консультацію наших експертів або записуйтесь на рихтування дисків на Троєщині / в Погребах / Броварах чи на інші послуги всього за декілька хвилин. Працюємо для вас в усі дні тижня, навіть у суботу та неділю.

Залиште номер телефону, і ми перетелефонуємо Вам!
Контакти:

0 800 33 28 48
* безкоштовно з усіх операторів
Адрес:

Троєщина-Погреби,
вул. Єдності, 94
Броварський р-н
e-mail@gmail.com
x
Visa/Mastercard
Copyright © 2022