ПН-СБ: 9:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00
Адреса: Троєщина - с.Погреби, вул. Єдності, 94 (Броварський р-н)
0 800 33 28 48
* безкоштовно з усіх операторів

Утилізація шин

Утилізація шин: Просте рішення для піклування про екологію

Шинний центр Car+ піклується про чистоту навколишнього середовища. Наша компанія — учасник програми з утилізації автомобільної гуми. Приймаємо старі шини та передаємо їх на спеціальні підприємства для переробки. 

Наші партнери використовують найсучасніші технології та обладнання для утилізації, яке створює мінімальний викид шкідливих речовин в навколишнє середовище. Гуму у відповідному стані вони піддають повторній переробці. Вона подрібнюється на фракції та надалі використовується, наприклад, у будівництві доріг або в хімічній промисловості.

Наразі — це одне з найбезпечніших для екології рішень. Автомобільна гума, яка просто вивозиться на звалище, може розкладатись сотні років. Під час цього процесу у ґрунт, воду та повітря виділяються токсичні речовини. При горінні шин наслідки для екології ще гірші: займання провокує появу надзвичайно небезпечного диму, який потрапляє в атмосферу.

Екологічні технології виготовлення гуми наразі ще не доступні широкому загалу автовласників. Проте піклування про те, щоб використані шини потрапляли на безпечну утилізацію чи переробку, під силу кожному. Звертаючись в Car+ за послугами шиномонтажу на Троєщині / в Погребах, просто візьміть з собою зношену гуму. Скажіть про те, що хочете віддати її на переробку, та залиште у наших фахівців.

Раз на декілька тижнів ми відвозимо гуму нашим партнерам. Тому ви можете зробити це в будь-який зручний для вас момент. Послуги з утилізації коштують всього 50 гривень за одну одиницю.

Так, в Car+ ви можете не лише придбати нові та бу (бв) шини на Троєщині у відмінному стані, а й зробити свій внесок в екологію. Давайте разом потурбуємось про навколишнє середовище та мінімізуємо забруднення води, повітря та ґрунту.

Якщо у вас залишились питання, або ви хочете записатись на рихтуванні дисків на Троєщині / в Погребах / в Броварах чи скористатись іншими послугами, подзвоніть нам за контактним номером телефону. Або заповніть коротку форму на сайті, і наші консультанти якнайшвидше зв’яжуться з вами.

Залиште номер телефону, і ми перетелефонуємо Вам!
Контакти:

0 800 33 28 48
* безкоштовно з усіх операторів
Адрес:

Троєщина-Погреби,
вул. Єдності, 94
Броварський р-н
e-mail@gmail.com
x
Visa/Mastercard
Copyright © 2022